Töötajad

Õpetajad
Jelena Golub klaver jelena.golub@mail.ee 5691 5313
Gerda Heinmaa klaver ennogerda@hot.ee 5621 5624
Eha Niglas akordion, lõõts, rütmika e.niglas@gmail.com 523 7198
Olga Tättar akordion ollytattar@hot.ee 5666 7184
Ave Anslan tants ave.lne@gmail.com 5663 2369
Kristi Talistu klarnet kristitalistu@gmail.com 772 1338
Kersti Varrak flööt, plokkflööt kersti.varrak@gmail.com 525 3993
Svetlana Alp viiul svetaalp@gmail.com 5814 3252
Hillar Laane kitarr 5552 6954
Aivar Mihkelson kitarr aivarmihkel@gmail.com 5382 4684
Mare Talve solfedzo, laul maretalve@gmail.com 510 8171
Anu Piiskoppel solfedzo, üldklaver anu.piiskoppel@mail.ee 5559 4903
Ainar Ojasaar muusikalugu ainar@jogevakultuurikeskus.ee 516 5236
Birgit Matson klarnet birgit.matson@gmail.com 513 8206
Tiina Tomingas klaver, kontsertmeister tomtiina@gmail.com 5838 6882
Olga Silaeva klaver, kontsertmeister ollisilli@gmail.com 557 2203
Sven-Sander Šestakov kontsertmeister sven.shestakov@gmail.com 5558 4675
Eline Selgis tants elines@ut.ee 5330 0597
Tõnis Kirsipu löökpillid toniselius@gmail.com 5629 2686

 

Muud töötajad
Merike Katt direktor info@muusikakool.edu.ee 772 1338; 5341 2776
Ave Anslan huviõppe juht ave.lne@gmail.com 5663 2369
Üllar Mändoja majandusjuhataja fe3@hot.ee 5668 6327
Aavo Saarva klaverihäälestaja 517 7866